Pracuj u nas

Ontario Energy – branża energetyczna.

Ludzie tworzą miejsca, a miejsce tworzy ludzi.

Ogłoszenia

Doradca handlowy ds. fotowoltaiki

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko doradcy handlowego ds. OZE

Do obowiązków potencjalnego pracownika należeć będzie kontakt z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi mający na celu zawieranie kontraktów na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepla oraz magazyny energii.

OZE – TO PRZYSZŁOŚĆ!

Oferujemy:

– zgrany zespół

– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

– szkolenia wprowadzające jak i sprzedażowe

– notebook lub telefon

– wyjazdy integracyjne

– konkursy sprzedażowe

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany, to sprawdź czy ta praca jest właśnie dla Ciebie:

– Jesteś energiczną osobą?

– Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty?

– Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania?

– Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania?

– Chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać?

– Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku?

– Masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Czy Twoje odpowiedzi na większość pytań brzmią “TAK”?

Jeśli tak, to czekamy na Twoje zgłoszenie za pomocą formularza

Monter pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych

Firma Ontario Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej jest firmą działającą w całej Polsce, dlatego w związku z dynamicznym rozwojem poszukiwane są osoby na stanowisko Monter instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła

Miejsce pracy: Polska

Obowiązki na danym stanowisku:

– przygotowanie sprzętu i miejsca montażu

– wykonywanie instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła wg projektu

– umiejętność pracy w zespole oraz dbanie o dobre relacje z klientami

– budowanie pozytywnego wizerunku organizacji.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

– możliwość rozwoju w oparciu o indywidualne aspiracje i plany rozwojowe

– praca w regionie Polski

– stabilne zatrudnienie – praca na pełen etat

– zaplecze w postaci busa oraz niezbędnych narzędzi.

Mile widziane:

– doświadczenie w branży

– grupa składająca się z dwóch monterów hydraulika i elektryka

Manager

Firma dostarczająca rozwiązania z zakresu OZE, zatrudni doświadczoną osobę do kształtowania młodych pokoleń oraz do zarządzania swoim zespołem w celu uzyskiwania jak najlepszej sprzedaży w swoim regionie.

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?

– Budowanie terenowego zespołu partnerów sprzedażowych ds. OZE w określonym regionie

– Aktywna sprzedaż

– Coaching Przedstawicieli Handlowych

– Analiza i raportowanie wyników

– Kierowanie i nadzór własnego zespołu

– Koordynowanie biura

CZEGO WYMAGAMY ?

– Doświadczenie w sprzedaży

– Umiejętności negocjacyjne i organizacyjne

– Praktyczna umiejętność dokonywania prezentacji produktów handlowych

– Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

– Kreatywność oraz umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań

– Energia i otwartość na nowe doświadczenia

– Chęć budowy własnego zespołu sprzedażowego

CO OFERUJEMY ?

– Szkolenia na start oraz w czasie współpracy

– Swobodny zakres działania Dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu OZE.

– Wsparcie zaplecza technicznego

– Prace w prężnie rozwijającej się firmie z młodym ugruntowanym na zdobywanie swoich określonych celi zespołem

– Zdobywanie kolejnych ciekawych doświadczeń i rozwój samego siebie

Jeśli chcesz pracować z ludźmi dla których praca = hobby, oraz chcesz wreszcie osiągnąć sukces zawodowy i zarabiać porządne pieniądze to nie czekaj, tylko – Aplikuj do nas!

Click or drag a file to this area to upload.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Doświadczenie

Setki zakończonych realizacji i poznanych ludzi pozwalają nam podchodzić do każdej kolejnej oferty z większą wiedzą i bardziej nieszablonowym myśleniem.

Kompleksowość

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania, obsługi oraz montażu instalacji. Pomagamy przejść przez cały proces inwestycji.

Efektywność

Dbamy o to, by oferować Wam najbliższe, niezmienne terminy, a dzięki stałej współpracy z zaufanymi dystrybutorami, nasze produkty mają najniższe ceny.

Technologia

Oferujemy jedynie innowacyjne produkty najwyższej klasy, pozwalające na wieloletnią bezobsługową pracę instalacji. Najwyższa jakość gwarantuje najlepszy zwrot.