Ontario Energy

Usługi

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Parę słów o panelach fotowoltaicznych

Odnawialne zasoby energetyczne, jak energia słoneczna, to czysty, ekologiczny i dostępny praktycznie wszędzie sposób na zapewnienie sobie ciepła i prądu; elementów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

Jedyne koszty związane z przejściem na energię odnawialną to początkowa inwestycja w system fotowoltaiczny – w końcu światło słoneczne jest bezpłatne. Już od pierwszego dnia użytkowania paneli fotowoltaicznych widoczna jest znaczna oszczędność w kontekście zużycia zasobów.

Zanim zdecydujesz, który system paneli słonecznych jest dla Ciebie najlepszą opcją, musisz wiedzieć, czy zależy Ci na całkowitej niezależności od sieci i chciałbyś magazynować energię w bateriach, czy też wolisz wspomagać się systemem solarnym oraz pompami ciepła, wciąż zachowując podłączenie do zewnętrznego dostawcy energii.

Inwestycja

Inwestycja w energię pozyskiwaną ze słońca, to długoterminowa gwarancja dostarczania dodatkowego źródła zasilania dla Twojego obiektu a także niezależność od podwyżek cen energii.

Ekologia

Korzystanie z energii słonecznej ma pozytywny, bezpośredni wpływ na nasz ekosystem. Energia pozyskana ze słońca zastępuje lub znacznie ogranicza wykorzystanie innych źródeł energii, które degradują naszą planetę.

Dostęp do energii ze słońca.
Ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie domu.
Absolutna niezależność od sieci.

O naszej firmie

Jesteśmy szczerzy i bezpośredni. Wysłuchamy i doradzimy wyłącznie realne do wdrożenia rozwiązania, aby dopasować się do wymagań klienta.

Jesteśmy zgranym zespołem młodych lecz doświadczonych ludzi z różnych środowisk. To dzięki temu idealnie się uzupełniamy – każdy z nas wnosi do zespołu coś innego. Łączy nas jeden, wspólny cel – lepsza przyszłość w czystszym i zdrowszym środowisku, dla zrównoważonego rozwoju naszej planety.

Doświadczenie

Setki zakończonych realizacji i poznanych ludzi pozwalają nam podchodzić do każdej kolejnej oferty z większą wiedzą i bardziej nieszablonowym myśleniem.

Kompleksowość

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania, obsługi oraz montażu instalacji. Pomagamy przejść przez cały proces inwestycji.

Efektywność

Dbamy o to, by oferować Wam najbliższe, niezmienne terminy, a dzięki stałej współpracy z zaufanymi dystrybutorami, nasze produkty mają najniższe ceny.

Technologia

Oferujemy jedynie innowacyjne produkty najwyższej klasy, pozwalające na wieloletnią bezobsługową pracę instalacji. Najwyższa jakość gwarantuje najlepszy zwrot.